Wędkarstwo karpiowe Strona Główna Wędkarstwo karpiowe
Miejsce na wymianę poglądów pomiędzy karpiarzami. Znajdziesz tu zarówno dyskusje na temat sprzętu karpiowego, metod i technik połowu karpia, opinie na wszelkie tematy oraz mnóstwo innych porad. Dołącz do dyskusji z nami i dowiedz się więcej !

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
PZW Kraków - Łowisko Brzegi
Autor Wiadomość
stoickov92 
Kamil Obrzut

Wysłany: 2012-05-31, 11:52   PZW Kraków - Łowisko Brzegi

Witam wszystkich. W tym roku zaczynam swoich sił z karpiowaniem lecz na razie z marnymi skutkami. Głownie ze znajomymi atakujemy właśnie zbiornik na Brzegach ponieważ mamy najbliżej co daje nam więcej czasu nad wodą.

Był tam ktoś z was może? Jakieś spostrzeżenia, porady?
Z góry dziękuje :)

Zapomniałem o najważniejszym:

MAPKA BRZEGI
Ostatnio zmieniony przez stoickov92 2012-05-31, 11:56, w całości zmieniany 1 raz  

shivan 
Junior Moderator
Bartosz Szewczyk

Wysłany: 2012-06-22, 12:20   

No łatwego łowiska to sobie kolego nie wybrałeś;]
Ja atakuje tam od zeszłego roku, niestety trzeba się tam napracować.

Pozdrawiam

kosciej72 
Grzegorz

Wysłany: 2012-12-26, 18:53   

shivan napisał/a:
No łatwego łowiska to sobie kolego nie wybrałeś;]
Ja atakuje tam od zeszłego roku, niestety trzeba się tam napracować.

Pozdrawiam

Shivan a na jakim zbiorniku łowisz ??
ja w przyszłym roku opłacam zbiornik BRZEGI o powierzchni - 27,23 ha zarządzany przez PZW Wieliczka, słyszałem od znajomych że dbają o to łowisko a i miśki i amury spore tam pływają

stoickov92 
Kamil Obrzut

Wysłany: 2012-12-30, 00:20   

Kosciej mowa tutaj o Brzegach które należą pod Kraków :)

Wielickie Brzegi to dosłownie woda która znajduje się 20 metrów obok. Wujek jeździ tam od kilkunastu lat i z roku na rok coraz bardziej narzeka. Ostatnio jedynie co mógł tam złowić to Palie. Podobno teraz sytuacja wygląda tak żeby coś tam złowić trzeba poświęcić naprawdę dużo czasu. Miśki na pewno są, łowisko zadbane stanowiska w tym roku porobione nowe.

Ja tam jeździłem dobre kilka lat temu jako "kompan" wujka, teraz nie łowiłem tam w ogóle. Jak słuchałem narzekań wielu wędkarzy z tamtąd, wolałem opłacić Kraków

Na plus przemawia to, że tym roku wprowadzili górny wymiar. To był dobry krok.

kosciej72 
Grzegorz

Wysłany: 2012-12-30, 16:30   

stoickov92 napisał/a:
Na plus przemawia to, że tym roku wprowadzili górny wymiar. To był dobry krok.

Właśnie przeczytałem ich nowy regulamin ze strony która mi przesłałeś i znieśli górny wymiar (jak mogli !!!!) w stowarzyszeniu chyba przewaga mięsiarzy.
Przejęli również zbiornik Kryspinów II i tylko na nim można łowić z łodzi, pontonu oraz używać łódek RC tylko ile im zajmie odbudowa tego łowiska

Strona stowarzyszenia http://wedkarstwo-malopolska.pl/index.php

shivan 
Junior Moderator
Bartosz Szewczyk

Wysłany: 2013-01-01, 22:49   

Panowie nie ma co porównywać brzegów wieliczki (teraz stowarzyszenie) do tych zarządzanych przez pzw kraków.
To dwa różne światy, mi osobiście jeden z nich nie odpowiada;],takie łowiska jak to wieliczki ja omijam szerokim łukiem,ale jak wiadomo każdy ceni sobie co innego.

Przyszły sezon pewnie standard nr 2 (teraz no kill) i nr 3, jedynkę raczej odpuszczam.

Pozdrawiam

stoickov92 
Kamil Obrzut

Wysłany: 2013-01-18, 19:34   

Ja nie odpuszczę cholernej 3-ce która od wiosny do lipca wracała mnie do domu z suchym kijem ;) A jak wygląda staw nr 2? Rybostan, ukształtowanie dna, polecane przynęty?

Przyznam że nigdy tam nie byłem ponieważ byłem święcie przekonany przez cały sezon że jest to zbiornik specjalny, należący do jakiegoś koła i po prostu łowić tam nie mogę :)

Odpowiedz do tematu